Producent Siatek Ogrodzeniowych "BARAN-SIATKI"

Stawiasz na profesjonalizm? Dobrze trafiłeś!
Firma BAran-Siatki to zgrany zespół fachowców, którzy sprawnie i rzetelnie zajmą się ogrodzeniem Twojej działki.


Produkujemy i montujemy ogrodzenia, w Małopolsce już od 5 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się, że dobrze wykonana usługa to taka, której poświęci się wystarczająco dużo uwagi. Lubimy naszą pracę i zawsze stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego staramy się dostosować do Państwa życzeń i wskazówek.


Wystarczy się z nami skontaktować, a w ciągu kilku dni przyjedziemy na darmowe oględziny, po których w najbliższym możliwym terminie zabierzemy się do pracy – osadzenia słupków i naciągnięcia siatki ogrodzeniowej. Małopolska przekonała się wiele razy, że naszą domeną jest szybkość wykonywania zleceń. Z nami Państwa ogrodzenie będzie gotowe w ciągu dwuch tygodni od momentu zamówienia!

Warto nam zaufać – Baran-Siatki to firma nie tylko montująca, ale także produkująca ogrodzenia. Podczas realizacji zlecenia jesteśmy samowystarczalni, a nasze materiały to najwyższej jakości siatki i słupki, które zapewniają trwałość oraz estetykę wykonania przez długie lata.

Sprawdź jak zamontować

 

Porada Fachowca 2

Gdzie Powinno Stać Ogrodzenie
 

Żeby uniknąć ewentualnych problemów dotyczących naruszenia granic działki sąsiadów, najbezpieczniej tak zamontować ogrodzenie, by nie przekraczało granic naszej własnej posesji. Zazwyczaj jednak, za zgodą obu stron, ogrodzenie wykonywane jest na granicy obu nieruchomości.


Porada Telefoniczna 513 892 402